KLİMA SERVİSİ İKİTELLİ | 0 212 472 99 34

                KLİMA SERVİSİ İKİTELLİ

Klima Servisi İkitelli ;Klima sökme,klima montaj,klima yer değişikliği,klima gaz dolumu,klima bakımı gibi tüm servis işlemleriniz için servis hizmeti vermektedir.

Klima Servisi İkitelli;den işlemleriniz için 0212 472 99 34 çağrı merkezimizden yada  – 0538 856 34 07 nolu gsm hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sizlere en kısa süre içerisinde servis hizmeti verilmektedir.

                      KLİMA SERVİSİ İKİTELLİ

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için ;Klima konusunda eğitimli,tecrübeli işine ve en önemlisi size saygılı olan teknik kadro ile,son teknolojiye uygun alet ve edavatla donanımlı servis araçları ve yeterli malzeme stoğu ile profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

KLİMA SERVİSİ İKİTELLİ; Ev ve işyerleriniz için tüm marka ve model klimalar  için servis hizmeti vermektedir.(Split klima,Salon tipi klima,Tavan tipi klima,Multı split klimalar)için destek alabilirsiniz..

Servis hizmeti  verdiğimiz klima marka ve modelleri ,ayrıca hizmet bölgelerimiz için sitemizi detaylı inceleyebilir yada www.korayustateknikservis.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Servimiz özel servis  olup değişen tüm parçalar  Koray Klima Servisinin vermiş olduğu 1 yıl garanti kapsamındadır.

KORAY KLİMA |  KLİMA SERVİSİNİZ…..!